Hakkımızda

 organiksarayi

Sağlıklı besleniyor muyum? Yediklerim ne kadar doğal? Satın aldığım besinler hangi yöreye ait? Besinlerim hangi koşullarda yetiştirildi?
 
organiksarayi olarak, insanların kafasında dolaşan bu kaygıları gidermek, müşterilerimizin güvenilir, sağlıklı ve doğal ürünlere kolayca ulaşmasını sağlamak amacıyla yola çıktık. Doğu Karadeniz bölgemizin, bozulmamış doğası ve bakir yaylalarında yetişen süt ürünleri, meyveler, sebzeler, tahıllar ve bakliyat ürünlerini, sizin için tedarik edip, işleyip, ambalajlayıp, her an ve rahatça ulaşmanızı sağlamak organiksarayi’nın amacını teşkil ediyor.
 
Kırsalda yaşamak!… 
 
Belki birçok insanın hayallerini süslüyor. Ancak birçoğumuz için bu pek de mümkün değil. Kırsalda yaşamak insanı doğaya daha yakın kılıyor. Kırsalda insan ilişkilerinden daha çok doğaya odaklanmak mümkün. İşte organiksarayi, tam da bunu yapıyor. 
 
Doğu Karadeniz Bölgemizin Ordu, Giresun, Tokat, Amasya, Samsun ve komşu Sivas, Erzincan illerinde yetişen yöresel doğal ürünleri değerlendirmek, piyasaya arzetmek, bu yolla yöre insanının ve köylünün ekonomisine katkıda bulunmak, siz müşterilerimize de en doğalını, sağlıklısını sunmak; organiksarayi olarak en önemli hedefimiz.
 
Ürünlerimizin kesinlikle doğal olması, katkısız ve geleneksel yollardan üretilmesi, öncelikle yöremizde üretiliyor olması asla vazgeçemeyeceğimiz ilkelerimiz. Yöremizin bozulmamış meraları ve doğasının bize bahşedilmiş çok değerli bir miras olduğuna inanıyoruz. Bu mirasın, doğaya ve çevreye saygılı bir şekilde değerlendirilmesiyle, yöremiz insanına sağlayacağı katkılar, bu üretimler sonucu ortaya konan değerlerin bütün ülkemiz insanlarına sunulması organiksarayi için onur verici bir görevdir.
 
organiksarayı, yöresinde doğmuş, orada büyümüş, serpilmiş, yöresiyle özdeşleşmiş ve bu nedenle de yöresini çok iyi tanıyan bir geçmişe sahip. Yöresinde yapılan üretim yapısını iyi bilen organiksarayi, bu yapının içinden özenle seçtiği en doğal, en taze ve katkısız ürünlerle siz müşterilerine sunarak öne çıkmaktadır.
 
Bu özel ürünleri size her an ulaştırmak için kurduğu elektronik ticaret altyapısıyla, dört mevsim tazeliğini koruyacak yöntemlerle muhafaza edilen yöresel ürünlerimizi, ihtiyaç duyduğunuz anda ihtiyacınız kadarını yöresinden temin ederek, müşterilerinin beslenme konusunda duyduğu endişeleri gideriyor.
 
Saygılarımızla,
 
organiksarayi